Wybierz
termin
|Licencjackie|Biologia|Ogólna|1|
18—24.06.2018 x
Na dzień
Lista
Opis
Zoom
Sale
Prowadzący
Daty
Pomoc
W: Biologia komórki
Sala: AULA
Prowadzacy: prof. A. Lesicki; prof. A. Woźny
2018-02-27 - 2018-06-19
ZL/P: Biologia komórki
gr. 5
Sala: B3
Prowadzacy: Krzesłowska Magdalena, dr hab.
2018-04-26 - 2018-06-21
ZL/P: Biologia komórki
gr. 2
Sala: B3
Prowadzacy: Krzesłowska Magdalena, dr hab.
2018-04-26 - 2018-06-21
ZL: Ekologia
gr. 1
Sala: Z1
Prowadzacy: Rychlik Leszek, dr hab., Brzeg Andrzej, dr hab., Bąkowski Marek, dr hab., Walczak Urszula, dr, Zwolak Rafał, dr, Zawierucha Krzy
2018-03-01 - 2018-06-21
ZL: Ekologia
gr. 5
Sala: Z1
Prowadzacy: Rychlik Leszek, dr hab., Brzeg Andrzej, dr hab., Bąkowski Marek, dr hab., Walczak Urszula, dr, Zwolak Rafał, dr, Zawierucha Krzy
2018-03-01 - 2018-06-21
K: Ekologia
gr. K2
Sala: L
Prowadzacy: Holeksa Jan, prof. dr hab., Skoracka Anna, dr hab., Rychlik Leszek, prof. dr hab., Głazaczow Adam, dr hab., Bajerlein Daria, dr
2018-02-28 - 2018-06-20
W: Ekologia
Sala: PARTER
Prowadzacy: Holeksa Jan, prof. dr hab., Skoracka Anna, dr hab., Rychlik Leszek, dr hab., Olszanowski Ziemowit, dr hab.
2018-02-26 - 2018-06-18
ZL: Ekologia
gr. 2
Sala: Z1
Prowadzacy: Bąkowski Marek, dr hab., Zawierucha Krzysztof, mgr, Majer Agnieszka, mgr, , Kurek Przemysław, dr, Głazaczow Adam, dr hab., Bąkow
2018-03-01 - 2018-06-21
K: Ekologia
gr. K3
Sala: L
Prowadzacy: Holeksa Jan, prof. dr hab., Skoracka Anna, dr hab., Rychlik Leszek, prof. dr hab., Głazaczow Adam, dr hab., Bajerlein Daria, dr
2018-02-28 - 2018-06-20
K: Ekologia
gr. K1
Sala: L
Prowadzacy: Holeksa Jan, prof. dr hab., Skoracka Anna, dr hab., Rychlik Leszek, prof. dr hab., Bajerlein Daria, dr hab., Szymkowiak Jakub, d
2018-02-26 - 2018-06-18
L: Język angielski A2
Sala: Sala Rady Wydziału
Prowadzacy: Nowak Szymon, mgr
2018-02-28 - 2018-06-20
L: Język angielski A2
Sala: Sala Rady Wydziału
Prowadzacy: Nowak Szymon, mgr
2018-02-28 - 2018-06-20
L: Język angielski B1
Sala: A
Prowadzacy: Pawełczyk A, mgr
2018-02-28 - 2018-06-20
L: Język angielski B1
Sala: 0.72
Prowadzacy: Rudnicka Marta,
2018-02-28 - 2018-06-20
L: Język angielski B1
Sala: 0.72
Prowadzacy: Rudnicka Marta,
2018-02-28 - 2018-06-20
L: Język angielski B1
Sala: A1
Prowadzacy: Pawełczyk A, mgr
2018-02-28 - 2018-06-20
L: Język angielski B2.1
Sala: 0.72
Prowadzacy: Nowak Szymon, mgr
2018-02-28 - 2018-06-20
L: Język angielski B2.1
Sala: A2
Prowadzacy: Landowska-Kardyś Agnieszka,
2018-02-28 - 2018-06-20
L: Język angielski B2.1
Sala: A2
Prowadzacy: Landowska-Kardyś Agnieszka,
2018-02-28 - 2018-06-20
L: Język angielski B2.1
Sala: A2
Prowadzacy: Landowska-Kardyś Agnieszka,
2018-02-28 - 2018-06-20
L: Język niemiecki A2
gr. NIEM1
Sala: A1
Prowadzacy: Kukla Tomasz,
2018-02-28 - 2018-06-20
ZL/P: Systematyka i filogeneza roślin i grzybów
gr. 4
Sala: B1
Prowadzacy: Grewling Łukasz, dr
2018-03-01 - 2018-06-21
ZL/P: Systematyka i filogeneza roślin i grzybów
gr. 3
Sala: B1
Prowadzacy: Górzyńska Karolina, dr
2018-03-01 - 2018-06-21
ZL/P: Systematyka i filogeneza roślin i grzybów
gr. 1
Sala: B1
Prowadzacy: Grewling Łukasz, dr
2018-02-26 - 2018-06-18
K: Systematyka i filogeneza roślin i grzybów
gr. K1,K2,K3
Sala: OWALNA
Prowadzacy: Messyasz Beata, dr hab., Lembicz Marlena, dr hab., Szkudlarz Piotr, dr hab., Jackowiak Bogdan, prof. dr hab., Wachowiak Witold,
2018-03-06 - 2018-06-19
ZL/P: Systematyka i filogeneza roślin i grzybów
gr. 5
Sala: B1
Prowadzacy: Szkudlarz Piotr, dr hab.
2018-03-01 - 2018-06-21
BIOST © Desmodus 2013, Licencja do: 2018.02.28, Odwiedzin: 783527